משרד עו"ד עדו נחום - לענייני חברות, נדל"ן ועסקים

התקשר/י: 072-2345342

משרד עו"ד עדו נחום

נדל"ן ומקרקעין

נדל"ן ומקרקעין

משרדנו מתמחה בטיפול בעסקאות ובחוזי מכר לרכישה ולמכירה של נכסי מקרקעין, פרטיים או מסחריים (כגון: דירות, בתים צמודי קרקע, מגרשים, חנויות, בניינים וכיוצא בזה). בין היתר, מעניק המשרד גם ליווי בפרויקטים של בנייה וברישום נכסים, וכן מעניק טיפול בסוגיות של מיסוי מקרקעין.

המשרד מייצג את לקוחותיו, לרבות רוכשים, מוכרים, שוכרים, קבלנים וחברות בנייה, בכל סוגי העסקאות, החל מעסקאות מכר פשוטות וכלה בעסקאות מורכבות המצריכות סיוע וייעוץ בהתקשוריות מול גורמים חיצוניים, מבצעים ומתכננים של עבודות הפרויקט.

ראוי לציין, כי מיסוי מקרקעין מהווה סוגיה מרכזית בעת רכישה או מכירה של נכסים, וקיימת חשיבות רבה לליווי משפטי טרם קיום עסקאות מקרקעין החל משלב תכנון העסקה.

משרדנו מציע לכל לקוח ליווי אישי ושוטף לאורך כל שלבי העסקה או פרויקט הנדל"ן – משלב ניהול המשא ומתן ועד העברת הזכויות במוסדות הרלוונטיים ורישומם המתאים, הן ברכישות נדל"ן לצרכי עסקים והן ברכישות פרטיות.

בכל שלבי הטיפול עומדת בראש מעינינו המטרה להקל על הלקוח בכל הנוגע להתנהלות מול המערכת המוסדית הסבוכה, שכן קיימים מוסדות רבים שיש לעמוד מולם בסוגיום המקרקעין ביניהם: לשכת רישום המקרקעין (טאבו), מינהל מקרקעי ישראל, חברות המשכנות, רשם המשכונות ועוד.

אנו מתחייבים לעשות כן תוך מתן שירות הוגן ועמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. זאת בנוסף להקפדתנו להקדיש את מלוא תשומת הלב למענה על הצרכים הייחודיים של כל לקוח באופן פרטני.

כתובתינו

רח' הלל 14 (קומה4) ירושלים 9458114

דרך מנחם בגין 52 (קומה 21) ת"א 6713701

פרטי קשר

דוא"ל: office@idonahumlaw.com

טל': 072-2345342

התקשרו עכשיו מהסלולרי!

לחצו על מספר הטלפון לשיחה ישירה מהסלולרי:

072-2345342

ניתן ליצור קשר גם ברשתות חברתיות