משרד עו"ד עדו נחום - לענייני חברות, נדל"ן ועסקים

התקשר/י: 072-2345342

משרד עו"ד עדו נחום

ליווי משפטי לחברות ועסקים

ליווי משפטי לחברות ולעסקים

הקמת עסק וניהולו השוטף אינה משימה פשוטה כלל, והיא טומנת בחובה סוגיות המצריכות מענה משפטי מתאים במגוון נושאים כגון, יצירת מנגנון השליטה המשפטי המתאים לעסק, יצירת חוזים המותאמים בעבודה מול ספקים ולקוחות, קיום יחסי עובד – מעביד, הגנה על זכויות יוצרים ורישום סימני מסחר, תביעה והגנה מהליכים משפטיים שונים ועוד.

משרד עו"ד עדו נחום מסייע לחברות ולעסקים להתמודד עם קשת רחבה של סוגיות משפטיות העומדות בפניהם, באופן המקיף, ההוגן והמקצועי ביותר.

בכל שלבי הסיוע לעסק המשרד רואה לנגד עיניו את הצרכים הייחודיים של בעל העסק כך שיוכל להתמקד בקידום העסק מבלי לחשוש מהסוגיות המשפטיות הנלוות לכך.

משרדנו מעניק לבעלי עסקים ליווי וייעוץ בהתאם למטרות שהציבו, נותן חוות דעת מקצועית ומהווה צד משלים לראיה עסקית רחבה, אשר תאפשר למקסם את הפוטנציאל העסקי. זאת בעזרת זווית ייחודית שנוכל להציע, בהתבסס על ניסיון יוזמה ומתן פתרונות יצירתיים.

יתרון נוסף לליווי משפטי שוטף הוא היותו של המשרד מקור חיצוני מחד ובר-סמכא מאידך, שיחזיק בראיה מפוקחת ויוכל למנוע מהלכים תזזיתיים. בטווח הארוך, ראוי לציין כי הליווי המשפטי השוטף מהווה גם ייעוץ שמטרתו למנוע בעיות משפטיות שעלולות לעמוד כמכשול עתידי בפני העסק.

יתר על כן, ליווי משפטי שוטף של משרדנו מאפשר לבעל העסק לחסוך בזמן ובעלויות, בשל ריכוז המטלות המשפטיות בידי גוף אחד הביא ליעילות הטיפול בהן.

במסגרת הליווי השוטף מעניק המשרד מספר שירותים ביניהם:

  • עריכת חוזים: משרדנו מלווה חברות ועסקים בעריכת חוזים והסכמים עם ספקים, זכיינים, לקוחות ונותני שירותים, כמו גם בייעוץ לגביהם.

  • דיני עבודה: דיני עבודה מסדירים באופן חוקי את מערכת היחסים שבין עובד למעביד. הם מקנים לעובד זכויות שונות, לצד הגנה מפני המעביד, כאשר הסמכות לדיון בתביעות ובסכסוכים בנושאים אלה הוענקה באופן ייחודי לבית הדין לעבודה. משרדנו מייעץ ומלווה חברות ועסקים בכל הקשור למערכת יחסי עובד-מעביד – שמירת יחסי עבודה תקינים, עריכת הסכמים ומתן הגנה משפטית, תוך בקיאות בסוגיות דיני העבודה הנלוות לכך.

  • זכויות יוצרים ורישום סימן מסחרי: משרדנו נותן מענה לסוגיות הנוגעות להפרת זכויות יוצרים ורישום סימנים מסחריים לעסקים.

  • ליווי במו"מ עסקי: משרדנו מלווה את בעלי העסק בניהול משא ומתן כאשר בעלי העסקים מבקשים להגיע לידי הסכמה, הן לקראת שיתוף פעולה אפשרי או ביצוע עסקה חד פעמית והן לשם פתרון משבר או סכסוך ביניהם.

כתובתינו

רח' הלל 14 (קומה4) ירושלים 9458114

דרך מנחם בגין 52 (קומה 21) ת"א 6713701

פרטי קשר

דוא"ל: office@idonahumlaw.com

טל': 072-2345342

התקשרו עכשיו מהסלולרי!

לחצו על מספר הטלפון לשיחה ישירה מהסלולרי:

072-2345342

ניתן ליצור קשר גם ברשתות חברתיות